obrazek
pl

Usługi stolarskie naszej firmy cieszą się rosnącym zainteresowaniem oraz renomą, a nasza marka zdobyła już uznanie zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Wieloletnie doświadczenie wysokiej klasy wykwalfikowanych rzemieślników pozwoliło na dostosowanie naszej oferty do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Zdecydowana większość prac produkcyjnych wykonywana jest ręcznie, w związku z czym oferowany przez nas asortyment staje się unikatowy, a swoim niepowtarzalnym charakterem zdecydowanie wyróżnia się na tle wyrobów masowych dostępnych na rynku. Od początku istnienia naszym piorytetem jest najwyższa jakość finalnego produktu i dlatego nasze wyroby wykonywane są z wysokiej jakości materiałów renomowanych producentów, przy uzyciu najnowocześniejszej technologii.

Nasze przedsiębiorstwo zapewni Państwu fachowe doradztwo oraz pełną obsługę, tj.: przeprowadzenie pomiarów, wykonanie projektu, wyprodukowanie towaru, jego transport oraz montaż.

Jeżeli cenicie sobie Państwo wysoką jakość, elegancję a zarazem trwałość to wybór naszej firmy z pewnoscia przyniesie Panstwu satysfakcję.


  Bamako  |  Oleska 24  |  42-700 Lubliniec  |  info@bamako.pl  |  www.bamako.pl
efrr