obrazek
pl

obrazek


LAKIEROWANIE ELEMENTÓW INNOWACYJNĄ METODĄ NATRYSKOWĄ NITROTHERMSPRAY

NITROTHERMSPRAY to innowacyjna metoda malowania natryskowego, polegająca na zmianie tradycyjnego nośnika lakieru jakim jest powietrze, na azot, z równoczesną możliwością podwyższenia i stabilizacji jego temperatury co pozwala na uzyskanie powłok w nieznanej jak dotąd jakości. JAKOŚĆ: - eliminacja efektu skórki pomarańczowej - eliminacja efektu cętkowania (nakrapiania) - poprawa doboru koloru - usunięcie wilgotności powierzchniowej ŚRODOWISKO: - 50% lub większe zmniejszenie zużycia rozpuszczalników - zmniejszenie emisji VOC Cennik:
Cena netto za m2 Cena brutto za m2
Płyty MDF
Półmat biały 220 270,6
Półmat kolor jasny 260 319,8
Półmat kolory intensywne czarny, fiolet, czerwony, niebieski, żółty, zielony, itp. 280 344,4
Wewnętrzna strona mat 160 135,3
Połysk biały 250 295,2
Połysk jasny 280 344,4
Połysk ciemny 320 393,6
Połysk: kolory intensywne czarny, fiolet, czerwony, niebieski, żółty, zielony, itp. 340 418,2
Drewno, fornir
Lakier bezbarwny matowy 120 147,6
Lakier bezbarwny, blatowy 160 196,8
Połysk poliester/politura/lustro/ 350 430,5
 • -  Przy formatkach o powierzchni poniżej 0,1 m2 przyjmowana jest wartość 0,1 m2
 • -  Przy zamówieniu poniżej 2 m2 doliczane jest 30% do zamówienia
 • -  Powyżej 50 m2 ceny do negocjacji
 • -  Formatki poniżej 0,1 m2 liczone są jako 0,1 m2
 • -  Lakierowanie elementów złożonych w całość + 30%
 • -  Wycięcia ramki 50,00 zł za 1 szt.
 • -  Detale ciężkie powyżej 25 kg + 20%
 • -  Wartość minimalnej kwoty zlecenia to 200 zł
 • -  Frezowanie uchwytu - 40 zł mb netto lub wpustów na uchwyt – 25 zł uchwyt
 • -  Polerowanie krawędzi 60zł mb
 • -  Koszt płyty MDF 60 zł/ m2
 • -  Koszt płyty fornirowanej uzależniony jest od rodzaju płyty, jej grubości oraz od obróbki i przygotowania do lakierowania.Terminy realizacji: (liczony od momentu dostarczenia detali bądź ostatecznej daty zaakceptowania projektu) o Mat 10 - 12 dni roboczych o Połysk 14 - 16 dni roboczycho EXPRES + 20 % do 9 dni Cena uzależniona jest od ceny wybranego przez klienta lakieru, sposobu lakierowania lub zastosowanego efektu specjalnego
Gwarancja
Udzielamy gwarancji 12 miesięcy od daty sprzedaży. Elementy lakierowane mogą być kwestionowane odnośnie jakości ich wykonania wyłącznie przed poddaniem ich obróbce mechanicznej, nie później jak w terminie 5 dni od daty odbioru. Gwarancji nie podlegają wady będące skutkiem użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem lub ich niewłaściwego montażu oraz wynikłe na skutek działania niekorzystnych czynników zewnętrznych np.: - uszkodzenia mechaniczne (uderzenia, otarcia itp.) - długotrwały kontakt z wodą (zalanie) oraz wilgotność powietrza przekraczająca 60% - niska temperatura (poniżej +15 °C) - zbyt wysoka temperatura (powyżej +30 °C) - niewłaściwa konserwacja (np. używanie silnych środków chemicznych lub preparatów czyszczących nie przeznaczonych do czyszczenia powłok lakierniczych zwłaszcza rozpuszczalników i produktów na bazie rozcieńczalników) - brak konserwacji (trwałe zabrudzenia) - bezpośrednie zetknięcia się z ogniem lub silne rozgrzania przedmiotem - nadmierne przeciążenia - niewłaściwe przechowywanie (magazynowanie), frontów przed ich zamontowaniem itp.
Do czyszczenia należy używać jedynie lekko zwilżonych miękkich tkanin i wycierać czyszczone powierzchnie do sucha. Reklamacji nie podlegają przebarwienia powstałe na skutek rozlania win, soków i innych produktów spożywczych po których zabrudzenia należy natychmiast wycierać.
Każda reklamacja jest rozpatrywana indywidualnie, jednak tylko i wyłącznie po dostarczeniu wadliwego frontu do siedziby firmy. W szczególnych przypadkach honorowane są zdjęcia w wysokiej rozdzielczości ukazujące wadę powstałą z winy producenta. Producent nie ponosi odpowiedzialności za zmianę kolorystyki frontów lakierowanych MDF jak również fornirowanych, zwłaszcza naturalnymi okleinami egzotycznymi pod wpływem działania promieniowania ultrafioletowego znajdującego się w widmie chociażby promieniowania słonecznego. Powłoka lakiernicza jest wodoodporna, a nie wodoszczelna, czyli dłuższy kontakt z wodą lub dużą wilgotnością pomieszczenia spowoduje uszkodzenie elementu.
Gwarancja obejmuje wady technologiczne ujawnione podczas użytkowania, a w szczególności: łuszczenia się powierzchni, rozwarstwiania, wypaczenia, odkształcania nie będące skutkiem zalania lub nadmiernej wilgotności, pęknięcia elementów nie wynikające z winy użytkownika, pęknięcia powstałe w wyniku naprężeń lub wad materiałów, nie będące skutkiem użycia nadmiernej siły lub przeciążenia oraz nie wynikające z niewłaściwego użytkowania bądź zamontowania mebli lub urządzeń.


Zamów!

 

  Bamako  |  Oleska 24  |  42-700 Lubliniec  |  info@bamako.pl  |  www.bamako.pl
efrr